Over ons

Specialisten


Ons team van specialisten bestaat uit buitendienstmedewerkers met ruime ervaring en scholing op diverse vakgebieden, ieder met eigen specialisaties die borg staan voor een goede begeleiding voor u als klant.


Advies op maat

Benieuwd naar wat wij kunnen betekenen voor uw bedrijf? Neem dan vrijblijvend contact op met één van onze specialisten of bel naar +31(0)544 37 13 97.
 
 

Jasper Knoef

Specialist varkenshouderij
+31 (0)6 51 49 76 09
jasper@gunnewick.com


 
 

Jasper te Winkel

Specialist rundveehouderij en bemestingsadviseur
+31 (0)6 12 47 29 64
jaspertew@gunnewick.com


 

 

Ronald Wolters

Specialist rundveehouderij en bemestingsadviseur
+31 (0)6 10 92 97 46
ronald@gunnewick.com


 


Emmy Heilersig

Transitie en jongvee specialist
+31 (0)6 83 67 89 11
emmy@gunnewick.com


 


Christiaan Leppink

Specialist rundveehouderij en bemestingsadviseur
Op oproep basis
christiaan@gunnewick.com


 


Henk-Jan Hetterschijt

Zelfstandig ondernemer bij ProagrarTec
Specialist varkenshouderij
Voeding en diergezondheid
+49 1 51 62 51 91 59
hetterschijt@proagrartec.de


 
 

Marc van Uum

Algemeen directeur
Inkoop
Specialist voeding rundveehouderij en varkens
houderij
+31 (0)6 23 97 65 23
marc@gunnewick.com